Chcą ograbić twój dom…

Nie ważne, jakie poglądy wyznajesz, jaką partię darzysz swoim poparciem i w co wierzysz…oni nadchodzą, aby cię ograbić.

Nie tylko Ciebie, ale także twoje dzieci, twoje wnuki i przyszłe pokolenia Polaków.

Ostatnie maski pozorów zostały zrzucone i ukazało się oblicze chciwych przestępców z przedsiębiorstwa holokaust, które pragnie mienia bezdziedzicznego – mienia, do którego nie mogą pretendować żywi i ocaleli, ponieważ nie łączą ich żadne więzy krwi z tymi, co odeszli w niebyt na wskutek zbrodniczej aktywności Niemców…

Obejrzyjcie sobie dokumentalne filmy ukazujące Niemców pogrążonych w amoku uwielbienia dla swojego wodza, Adolfa Hitlera, przypomnijcie sobie, jak przez ostatnie dekady robili wszystko, aby swoją winę zdjąć z siebie i zrzucić ją na Naród polski i Polskę.

Niechaj Wam się przyśni koszmar Waszych wnuków i prawnuków, kiedy przyjdzie im spłacać (czy oddawać w naturze – między innymi zasoby polskiej ziemi) sumę 300 milliardów dollarów, choć jak wyjaśnił to ambasador Izraela, suma ta ,jest “nieścisła”…znając żydów, może być dużo większa – narazie pragną, abyśmy zaczęli z nimi “negocjować”, stwarzając tym sposobem,pozory praworządności i uzasadnienia dla ich złodziejskiej hucpy.

Cały świat – nie tylko my Polacy – zna chciwość żydowską, ich pokrętne interesy oraz umiłowanie do lichwy, oraz wszelkiej innej grabieży…

Według Talmudu, nie wolno im uprawiać lichwy i oszustw finansowych wobec swoich współplemieńców, wobec innych nacji, ten zakaz ich nie obowiązuje.

Otwarcie twierdzą, że nie obowiązuje ich żadne, cywilizowane prawo w przypadku ich pragnienia ograbienia Polski – ponieważ są nie tylko “wybranym”, ale wręcz “wyjątkowym” narodem…Co na to inni Żydzi, co tzw. narodowi syjoniści, co tzw. mesjańscy Żydzi – Pastorze Chojecki, czy już apelował Pan do nich, aby podpisali się pod Inicjatywą STOP447???

Oni sami przyznają się do wiedzy o tym, że w każdym, cywilizowanym społeczeństwie, majątek bezdziedziczny przechodzi na Skarb Państwa, którego obywatelem był bezpotomnie zmarły.

Stawiam tezę, że wielu polityków polsko-języcznych ( z polskością nie mają oni wiele wspólnego! ); od dawna prowadzi tajne negocjacje i złożyli wiele obietnic przedsiębiorstwu holokaust.

Jeżeli nie jest Ci obojętnym, czy twoje dzieci, wnuki i potomkowie w dalszych pokoleniach – będą zmuszeni zaspokajać finansowe roszczenia środowisk przemysłu holokaust, to masz jeszcze kilka dni, aby podpisać się pod projektem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej #STOP447″.

Osobiście mógłbym powiedzieć coś takiego: ” zostałem dwa razy wygnany z Polski, wcześniej spędziłem blisko dwa lata w więzieniach reżimu PRL-u, Rodacy, którym uporczywie tłumaczyłem przed laty, że nie wolno zgadzać się na żadne układy z reżimem, iż nie należy wchodzić do Uni Europejskiej, która jest de facto europejską wersją Sowietu, wreszcie… że żadna partia i ugrupowanie z tzw. sceny politycznej III R.P. z uwagi na swe “korzenie magdalenkowo-okrągłostołowe”, nie zasługuje na nasz głos poparcia, a istniejąca III R.P. to hybryda, zasługująca na miano,PRL-Bis ….wielokrotnie wzgardzili moimi słowami i przestrogami… to nie będę zabierał głosu w sprawach polskich” – ale tak NIGDY NIE POWIEM, BO LOS POLSKI – OJCZYSTEGO DOMU, NOSZĘ W SERCU MOIM.

Nie mam takiej mocy, aby Cię Polsko uczynić Suwerenną, Niepodległą,Wolną i Sprawiedliwą, ale mogę złożyć podpis pod słuszną inicjatywą, która być może nie uchroni Cię od tej grabieży, ale…sumienie zachowam czyste, że nie stałem obojętnie przyglądając się, jak grupa żydowskich (osobiście wątpię w ich żydowskie, pochodzenie) grabieżców łupi finansowo moich Rodaków, czyniąc ich na wieki niewolnikami we własnej Ojczyźnie.

Kimkolwiek jesteś, który to czytasz, zastanów się czy jesteś Polakiem, bo jeśli jesteś, niechybnie podpiszesz, co trzeba podpisać!!!

Poniżej podaję bezpośredni link do pobrania druku w celu złożenia podpisów, koniecznie wyślij to listem poleconym za potwierdzeniem odbioru – zostało zaledwie kilka dni…

https://stop447.info

Leave a Comment