Wołający na pustyni…

Podobnie, jak Rodziny się nie wybiera, tak Naród, do którego odczuwamy przynależność; Jest, Jaki Jest…
Co jest lepsze Rodaku: mam do Ciebie przemawiać głosem Prawdy (choćby najbardziej bolesnej), czy wolisz, uspokajające Twoje sumienie, kłamstwa…
Celowo stawiam to, jako pytanie retoryczne,bo znam odpowiedź, jeśli Ty jej nie znasz, tym gorzej dla Ciebie:
Będziesz się łudził, że tzw. naczelnik, wybitny strateg polityczny, niezastąpiony Jarosław, pomimo całego szalbierstwa i perfidi zwiedzenia, jakiej poddał Polaków – “ma jakiś Plan, którego my, małe “żuczki” i tak nie bylibyśmy w stanie pojąć”.
Dosłownie, niemalże Wszystko, Co Obiecali w ramach tzw. “dobrej zmiany”, na Waszych oczach jest zamieniane w swoją odwrotność, ale Wy nadal tego nie widzicie…
Zaprawdę, ślepy to Naród, któremu chyba sam Stwórca odebrał zdolność dostrzegania najbliższej przyszłości.
Nie będę wymieniał tutaj kolejnych przykładów szalbierstwa jakiemu został poddany Naród, a raczej Jego “resztówka”, bo większość to już jedynie Ciżba idąca “na lep” np. 500+ – choć przecież finansowane jest ono nie tylko z Waszych kieszeni, kieszeni podatników- ale Przede Wszystkim: Odbije się czkawką zadłużenia dla Waszych dzieci i wnuków, a być może nawet prawnuków…
Nie trzeba zbytniej wyobraźni, aby zobczyć te miliony Polaków drugiej połowy XXI wieku, jak oceniają swoich przodków: ot, sukinknoty zadłużyli się, a teraz my musimy spłacać ich długi.. no ale Jarosław będzie tak, czy inaczej, sławny – słowem: zbuduje w Waszej pamięci zbiorowej, “pomnik trwalszy od spiżu”

CO W NAJBLIŻSZYM CZASIE?

Już Wam piszę, kolejność zdarzeń może być inna i choć wiem, że moja opinia tO tylko kolejny głos tego,” który woła na pustyni duchowej”, gdzie zasady są ważne o tyle, o ile pasuja do doraźnej walki o jeszcze większy ochłap tego, co zwykło się nazywać Dobrem Wspólnym…
O jakiejż Wspólnocie Ducha, Serc i Sumień tu mówić, skoro każdego dnia jesteśmy gotowi skoczyć sobie do gardeł, ba… z lubościa patrzymy, jak “politycy i elyty” dowalaja sobie na wzajem zapominając, że Oni – Tak Na Serio – odgrywają tylko swoje role, a wszystko, aby w końcu doprowadzić do likwidacji Państwa Narodowego, a po Prawdzie – tego, co po tym Państwie pozostało.
Już widzę, jak wielu z Was rzuci się na mnie, odmawiając prawa do głosu, bo kim on jest, siedzi sobie na Florydzie i śmie głos w sprawie Polski zabierać…
Olewam takie opinie, bo są one tyle warte, co ci, którzy je głoszą, nie zamierzam Wam niczego udowadniać, tylko napiszę co Was czeka:

– Wbrew obietnicy “dobrej zmiany” Polska zostanie zalana przez obcy cywilizacyjnie żywioł, który będzie jak szarańcza z zapowiedzi Księgi Apokalipsy – będą na ulicach polskich miast zażynać Polaków, ale oni będąc bezbronnymi, nie podejmą skutecznej obrony włqsnego życia i życia swoich bliskich.
Nikczemność “elyt” jawi się tu w sposób szczególny: zamiast zadbać o Naród i sprawić, by Rodacy wracali z wygnania, przyjmą na ich miejsce obcych, wiedząc przecież, czym to sie skończłlo dla tzw. zachodniej Europy;
Sitwa obecnie panująca w tzw. III R.P. – będącej po prostu: bękartem PRL-u – zamiast ulgi, nakładać będzie coraz to nowe daniny i ciężary podatkowe na rdzenną ludność geograficznego obszaru Polski, ba…oni już zamyślają, jak tu opodatkować Polaków mieszkających na emigracji, na razie chcą wprowadzić tzw. “podatek dla wyjeżdżajacych” z Polski, lub poza Polską szukjacych wytchnienia od bandyckich praktyk podatkowych.
Tymczasem Prawda tu jest Jedna i pochodzi z Pisma Świętego, które nas naucza, że Państwo nie powinno sięgać po więcej, jak 10-cio procentowy podatek.
Inna sprawa, że to Państwo jest jak pasożyt, który dba tylko o kastę urzędniczą – jakżeby inaczej, skoro taka np. Pani Zosia, która ma szczęście posiadania krewnego w rzadzie, wbrew swoim kwalifikacjom i zdrowemu rozsądkowi, nagle okazuje się być wysokim urzędnikiem Administarcji Państwowej, itp. i etc…
Niektórzy z Was twierdzą, że “już się przebudzili”…Nic Bardziej Błędnego! – Wielu z Was jest jak alkoholik, który ocknął sie z amoku w kałuży własnych wymiocin… ” wszem i wobec” ogłasza, że od teraz będzie trzeźwy – tak samo jest z tzw. “przebudzeniem wielu Polaków”.
Napiszę Wam, co się stanie, jak wielu Polaków się rzeczywiście przebudzi:

Nastąpi stan powszechnego wnerwienia, oraz Insurekcja Narodowa przeciwko rządzącym!!!

– Kolejnym etapem najbliższej rzeczywistości będzie całkowita likwidacja mistyfikacji zwanej potocznie rządem w Warszawie ( nie należy mylić z Rządem polskim, bo takiego Polacy nie mają od dnia cofnięcia uznania, przez zdradziecki Zachód, Rządowi na Emigracji…potem były tylko kolejne “zmiany i mądrości etapu”.
I tu UWAGA!!! – sami przyłożycie rękę do Planu pijaków, bolszewików i zidiociałych lewaków z Brukseli!!!
Po zdecydowanym zwycięstwie PIS-u w nadchodzących wyborach samorządowych, Bruksela zacznie rozszerzać władzę finansową lokalnych Samorządów, aż do Apogeum, gdy Wy sami, zadacie znamnienne w skutkach pytanie: “Po co nam ten rząd w Warszawie, skoro o ważnych, finansowych sprawach decyduje sie w lokalnych samorządach?”
Proregatywy potwierdzające w swym założeniu, decydującą pozycję rządów narodowych, staną się w dla Was ciężarem, a brukselscy lewacy będą sikać z radości, że na własne życzenie, “polaczki” chcą się pozbyć władzy centralnej, na rzecz ich przywódctwa.
Ktoś z Was zapyta, no dobrze, ale Bruksela głównie popiera tzw. “opozycję”, a nie PIS…
spytajcie więc Kaczyńskiego, co w tajnych spotkaniach, “ustalił i w czym dogadał się z kanclerzycą Merkel” i jeśli zdarzy się cud i powie Wam prawdę, to zrozumiecie…
Moim zdaniem “wszystko jest grą teatralną” – PO to “zły policjant” i “większe zło”, a PIS, to ten “dobry policjant i mniejsze zło -słowem “ludzki Pan”…
Na tym polega w obecnym świecie tzw. “zarządzanie nastrojami tłumu” – w czasach mojej młodości mieliśmy na to jedno słowo:Propaganda!

– Czeka Was (mnie to chyba nie będzie dotyczyło, ponieważ pod dwóch wygnaniach z Ojczyzny i kilku próbach zabicia mnie przez ” nieznanych sprawców”, nie byłbym w stanie i bez obawy o życie doczesne, wrócić do Ojczyzny…nie mogę mieć nawet pewności, czy będzie możliwe sprowadzenie na łono Ziemi Ojczystej moich prochów, a pytać o to rządzących, też nie ma sensu…) a więc czeka Was także powszechne oczipowanie!!!
Tym ,którym teraz krew w żyłach zawrze, mówię całą Prawdę i wprost: skoro bydło zostało oczipowane i skoro tzw. “elyty” europejskie traktują Polaków i Polskę nie tylko jako swoje włości, ale generalnie, jako “coś gorszego, podległego czy podłego”, to jakżesz tu mieć wątpliwości odnośnie zamiaru oczipowania także “ludzkiego bydła”?!!!
Nie ma co sie obrażać a wk…..ć należy się dniem i nocą i skoro te sformułowania, wywołują w Was, stan wrzenia krwi, to można jeszcze MIEĆ JAKĄŚ NADZIEJĘ…

Na koniec nieco o sprawach natury religijnej (nie mylić z duchowością, bo ta może być zrodzona nie przez bezmyślne kultywowanie tradycji przodków, ale świadome poznanie i ZASTOSOWANIE W ŻYCIU PISMA ŚWIĘTEGO):
Wasz, katolicki lider jest nie tylko naczelnym bałwochwalcą, ale wręcz wykonawcą woli samego Lucyfera, a mimo to i wbrew słowom Jezusa Chrystusa, nazywacie go “Ojcem”, na domiar złego…”świętym”.

“Ślepcy prowadzeni przez ślepych”!!!

Ten sługa Lucyfera zafunduje Wam tzw. Uniwersalną Religię, w której daremnie szukać będziecie nauki Pisma Świetego, czy Nauczania Jezusa Chrystusa, zamiast tego otrzymacie tzw. “karmę duchową”, majaca Was przysposobić do relatywizacji zła i dobra, we wszystkich jego przejawach…
Już nie tylko przestaniecie sie oburzać na brak księży na Listach Pedofilów, zaczniecie Pedofilię traktować, jako tzw. “kochanie inaczej”…
Nie wierzycie?! – Przecież już teraz należycie do Kościoła, którego lider nie tylko nie potępia zboczeńców, ale stawia filozoficzne-zwodnicze pytanie: “Kimże jestem, żebym miał osądzać homoseksualistę?”
Owszem (tu uprzedzam argumentację zwodzicieli!!!), Jezus Chrystus nie potępił jawnogrzesznicy, ale na koniec stwierdził: “Nikt cie nie potępił, to i ja cie nie potepiam, idź ale nie czyń więcej grzechu.”
Myślę, że większość z Was nie zobaczy tego momentu, jak religia Waszych przodków zostanie “podmieniona” na tzw. Uniwersalną – uniwersalną, to znaczy taką, gdzie pedofil, zboczeniec, złodziej, zwolennik zabijania dzieci w łonach matek i inni złoczyńcy pomniejszego płazu, zasiądą w koscielnych ławach obok ludzi w miare jeszcze normalnych, w miare przestrzegających Zasad Pisma Świętego i jakiś klecha-pedofil, na zakończenie rytuału religijnego powie sakramentalne: ” A teraz przekażcie sobie znak pokoju, idźcie ofiara spełniona”.

Na czas najbliższy: APELUJĘ DO WAS O BOJKOT WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH I KAŻDYCH NASTĘPNYCH, APELUJĘ O POWSZECHNE STOSOWANIE OSTRACYZMU WOBEC ZDRAJCÓW POLSKI…nawet jeżeli np. taka Pani Zofia, to Twoja krewna… zresztą Jezus Chrystus stwierdził na temat swego Nauczania, ze nie przynosi nim Pokoju, ale miecz, dodając: ” dla świadectwa mego, wystąpi córka, przeciwko matce swojej, a syn przeciwko ojcu swemu”…Dla mnie Nauczanie Jezusa Chrystusa stanowi JEDYNY KLUCZ DO PRAWDY, człowiek bywa chwiejny i ten kto w nim pokłada nadzieję, przeżywać musi rozczarowanie i rozgoryczenie.

NA KONIEC: CZY TAK MUSI SIĘ STAĆ?!!!

NIE MUSI, ALE TAK SIĘ STANIE – I TO JEST WOŁANIE JEDNEGO Z WIELU, KTÓRZY WOŁAJĄ DO WAS NA PUSTYNI DUCHOWEJ, BĘDĄCEJ STANEM RZECZYWISTOŚCI W JAKIEJ ŻYJECIE

Leave a Comment