Do ciżby, zniewolonej większości…

Tekst  ten, nie dotyczy prawdziwych Patriotów – Diamentów  narodowych – ludzi, którzy dopóki żyją, nie porzucą nadziei  na odrodzenie  Polski, rzeczywiście Niepodległej i Suwerennej.

tekst dotyczy tzw. większości – tzw. ciżby niewolniczej, którą bez trudu można manipulować, ciżby  żyjącej  dzień po  dniu  w przekonaniu, iż  jest “wolna”, a Polska…” to kraj  wolny i demokratyczny “.

Ta ciżba jest do złudzenia podobna do tłumu Żydów rzucających liście palmowe pod nogi osiołka, na którym jechał Jezus  Chrystus, ale gdy wiedziono naszego Zbawiciela na Wzgórze Golgoty, nikt ich w pobliżu nie ujrzał!!!

Nie przysługuje ciżbie miano Narodu, bo Naród, to wolni ludzie, ceniący swoją Ojczyznę ponad wszystko, co im dane jest, na tej ziemi, przez  samego Boga  Najwyższego.

Naród nie wypiera się tych, którzy walczą o  Wolność i Rzeczywistą Restytucję  Polski Silnej, oraz w pełni Suwerennej.

Naród nie słowem, ale czynem – choćby nawet zbrojnym, jeśli inne sposoby zawiodły – staje po stronie liderów dążących do Odrodzenia Rzeczpospolitej Najaśniejszej!

A co ty uczyniłaś,  ciżbo żałosna, bałwochwalcza; oddająca swój los w pacht obcym i wrogom?!!!

Posłuchałaś  “uspokajaczy” i tchórzów, którzy ci szepczą do ucha: “Polacy nic się nie stało, Rekonstrukcja to genialna gra taktyczna Prezesa”

Patrzy świat  cały i Prawdziwi Patrioci – Diamenty Narodowe – i wzbiera się w nich na wymioty!!!

Ale nic to, już na choryzoncie jawi się wizja wspaniała: chinole sypną  groszem i Europa znów was pokocha, a Kamil Stoch  osłodzi  wam życie kolejnymi, zwycięskimi skokami…będzie dobrze, jesteście drużyną, bo  jedność  najważniejsza…

A  w listopadzie… póją pospołu kaci  i ich  ofiary… z pozrywanymi paznokciami, które już chyba odrosły  a PADalec… pięknie  przemówi i  słowami wśliźnie się  do dusz waszych i serc;  niczym balsam na rany, uspokoi  wasze,  skurwione sumienia.

Oto stało się…

za waszą  przyczyną – przebrzydła ciżbo, której nie przystoi nazywać ani ludem, a już tym bardziej Narodem – obóz zdrady zwyciężył!

Jaką bezczelnością z waszej strony jest dzisiaj szantażowanie Antoniego Macierewicza zawołaniem, że kto, jak kto, ale Antoni nie będzie podsycał sporów między wami a  diamnetową grupą prawdziwych Patriotów!

W swych niewolniczych umysłach macie na tyle sprytu, żeby wiedzieć o tym, że Antoni Macierewicz nie zrobi Nic, co mogłoby osłabić wasz rząd – tak, wasz rząd, bo to już nie jest rząd prawdziwych, polskich patriotów.

Nie wzywajcie  Boga Najwyższego, bo on  brzydzi się  zdradą, oślizłą koniukturalnością,obłudą  i chciwością waszych  kapłanów, których przyrównać można jedynie do faryzeuszy, waszym bałwochwalstwem, przejawianym w padaniu na twarz przed obrazami, ale nade wszystko…waszym przywiązaniem do waszego naturalnego stanu, JAKIM  JEST  STAN   ZNIEWOLENIA.

 

 

 

 

 

1 thought on “Do ciżby, zniewolonej większości…”

Leave a Comment