Papież heretyk i Prezydent upadły…

Ludzie katolicki i polskojęzyczny, do Ciebie będę mówił dzisiaj ,bo wczoraj… “kroiłeś szyneczkę
i maczałeś ją w chrzanie ” nucąc sobie pod nosem: “jak dobrześ uczynił, żeś zmartwychwstał Panie”…

Oto, przed Twym, największym świętem Zmartwychwstania Pańskiego, Twój Papież heretyk, takie snuł wyznania:
(cytat za wywiadem, jaki z Papieżem Franciszkiem I, przeprowadził pan Scalfari, dziennikarz ” La Repubblica”:)

” Osoby, które wierzą, trafiają do nieba. Dusze wyrażające skruchę również znajdują się przed boskim obliczem.
Natomiast ci,którzy odwracają się od Boga,po śmierci znikają. Nie ma kary.”…

Biorąc pod uwagę dogmaty, w jakie wierzy większość katolików, tego typu słowa, to zwyczajna herezja…
mnie to zupelnie nie dziwi, ponieważ od samego początku pontyfikatu tego, jezuickiego komunisty, twierdziłem, że:
nie jest on jeszcze zapowiadanym w Piśmie Świetym Antychrystem, ale będzie mieć udział w poddaniu “owczarni”,
pod władanie tzw. Religii Uniwersalnej – Religi, która ogłosi Antychrysta bogiem…

I cóż na to oficjalnie Watykan?

Niemalże natychmiast pojawił się oficjalny komunikat tzw. “stolicy apostolskiej” – (cytat poniżej 🙂

” Ojciec Święty Franciszek przyjął ostatnio założyciela dziennika “La Repubblica” a spotkanie miało charakter
prywatny z okazji Wielkanocy.
Z tego powodu,żaden cytat artykułu nie może być uważany za wierną transkrypcję słów Ojca Świętego”

I CO TY NA TO LUDZIE KATOLICKI…
celowo piszę to w formie retorycznej, nie stawiając tam znaku zapytania.

Jak widać, słowa wypowiadane “prywatnie” – nawet jeśli sama wypowiedż jest faktem – można zamilczeć i uznać za nie wypowiedziane – całkowita pogarda dla Prawdy Obiektywnej!

Ludzie katolicki Ty nie taką “żabę” jesteś w stanie “łyknąć”, aby nie stawiać sobie kłopotliwych pytań.
Ludzie katolicki, tonący w kłamstwie, bałwochwalstwie i relatywizmie moralnym, Tyś odrzucił Słowo Boże,
zastępując Pismo Święte gusłami i ludzkimi naukami.

Twoi, polskojęzyczni hierarchowie, od dawna idą w orszaku pochlebców i zaprzańców, majacych w pogardzie Prawdę Słowa Bożego!

Twoi przywódcy religijni niepomni krzywd patriotów polskich, jednego ze zbrodniarzy PRL-owskich Jaruzelskiego,
nazwali “sługą Bożym Wojciechem”…
czyż więc dziwić może to, co czyni Twój Prezydent upadły, wetując Ustawę o odebraniu zbrodniarzowi stopnia
generalskiego?!

To tylko kolejna “odsłona” stanu zakłamania i gnuśności, będących permamentnym stanem mentalności Ludu katolickiego
na terytorium geograficznym Polski.

Twoja przyszłość polskojęzyczny Ludzie katolicki, jawi mi się w czarnych kolorach i moje serce wypełnione jest rozpaczą, jakiej Ty Ludzie katolicki, nie znasz…

ROZPACZĄ WYNIKAJĄCĄ ZE ŚWIADOMOŚCI, ŻE NIKT I NIC, NIE ZDOŁA CIĘ JUŻ ODMIENIĆ…

3 thoughts on “Papież heretyk i Prezydent upadły…”

 1. Prawda, że Pismo świete w kilku miejscach mówi o fałszywym proroku i antychryście który zostanie \ ZASIĄDZIE NA TRONIE BARANKA W ŚWIĄTYNI BOGA…..TAK…. masz racje…..zasiądzie w Kościele Katolickim……JAK PODAJE PISMO W JEDYNYM PRAWDZIWYM KOŚCIELE……nie ma innego…tak wiec czytaj ten fragment bo nawet on potwierdza prawdziwość KOścioła Katolickiego 🙂
  Zarządzaj
  Lubię to!Zobacz więcej reakcji
  · Odpowiedz · 46 min
  Izabela Chojnacka
  Izabela Chojnacka Zbigniew Zukowski Spustoszenie ” w miejscu świętym ” a wiec w JEDYNYM PRAWDZIWYM KOŚCIELE KATOLICIM 🙂
  Zarządzaj
  Lubię to!Zobacz więcej reakcji
  · Odpowiedz · 24 min · Edytowany

  Reply
 2. Zatwierdziłem komentarz Pani Izabeli Chojnackiej, ale nie dlatego, że zgadzam się z Jej poglądem na temat Kościoła katolickiego…ale w zgodzie z pryncypialną zasadą, iż nie zamierzam ograniczać na mojej stronie wymiany pogladów.
  Kościół katolicki (inaczej Powszechny) został utworzony przez cezara Rzymu Konstantyna (zwanego “Wielkim”) w momencie, gdy Rzym stanął wobec alternatywy, jak najbardziej politycznej, tzn. ulec naporowi barbarzyńców (nie posiadał już siły militarnej, aby dać odpór temu najazdowi), lub znaleźć inną “drogę ocalenia”…
  Rozwój pierwotnego Chrystusowego Kościoła (pomimo wcześniejszych prześladowań), został tu wykorzystany, jako siła scalająca ponad sto różnych Prowincji i aby to scalenie uczynić trwałym, zostało ogłoszone, że Chrystianizm staje się odtąd tzw. Religią Państwową. Przyjęto szereg wierzeń pogańskich, nadając im pozory chrześcijaństwa, aby nowa religia stała się łatwiejsza do przyjęcia przez narody pogańskie, wchodzące w skład ówczesnego Imperium rzymskiego – Ot, i Cała tajemnica powstania Kościoła rzymskiego – zwanego później Powszechnym (słowo powszechny to to samo, co katolicki-w tłumaczeniu z łaciny).
  Podstawą nauczania Jezusa Chrystusa jest treść modlitwy ” Ojcze Nasz”, gdzie wyraźnie jest wskazane, że modlimy się i oczekujemy Przyjścia Królestwa Bożego na ziemię ( tak, aby Wola Boga działa się na ziemi, tak jak i w Niebie), a nie budowanie Królestwa ziemskiego pod jakimkolwiek, ludzkim panowaniem…tymczasem np. Franciszek ( Papież Heretyk Wielki) nawołuje do Uniwersalnej Władzy centralnej nad ziemią i takiej samej Uniwersalnej Religi – ponoć wg. zasady, że zwieńczeniem jego wysiłków zjednoczeniowych ma być jego przesłanie, iż…”wszystkie religie prowadzą do Boga”…Tak, prowadzą, ale do poddaństwa wobec boga tego świata, czyli Lucyfera i wyznawcą Lucyfera jest właśnie Franciszek – jeden z zapowiedzianych przez Księgę Apokalipsy, zwodzicieli prowadzących ludzkość na manowce. Pani Izabela, jak widać, nie zna nauczania swego Papieża i nie ma świadomości, że tzw. dogmat o “jedynie słusznej, religii katolickiej” został już dawno porzucony przez jej Papieża…Szczerze polecam Pani uważne czytanie Pisma Świetego i porównanie treści Słowa Bożego z tzw. “nauczaniem” Papieża Franciszka oraz nade wszystko, dokonanie pryncypialnego wyboru: ” Czy słuchać bardziej nauczania ludzkiego, czy może Nauczania Pisma Świetego”?

  Reply
 3. heretycki jest Kociol Rzymskokatolicki w swym nauczaniu i jest to sekta najbardziej szkodliwa dla swiata i ludzi i panstw (por konkordat i dochody skurwysynow dobroczynnych. Nauczylem sie starogreckiego, przebadalem caly nowy testamet sporo napisalem krytyki i opublikowalem w internecie. Mowie wam Kosciele Rzymkokaotlicki won do Watykanu bo z mojej strony na tolerancje nie liczcie. Uczycie dzieci “Kto zniszczy swiatynie Boga tego Bog zniszczy” -i takich kwiatkw jest mnustwo w waszych tlumaczeniach. Pisalem do wielu czarnych by te kwiatki zmienili – zero odzewu. Kosciol Jezusa to ktorestwo nie z tego swiata a nacjonalizacja chrzescijanstwa nie na kazdym narodzie przynosi dobre owoce. Polacy to taki narod ktoremu wszelki monopol wychodzi na zle. Chrzest dzieci jest nie wazny bo pod przymusem, z drugiej strony uczycie “raz katolik zawsze katolik” Kosciol Rzymskokatolicki – dlatego jest to sekta ktora nie poznala prawdziewgo nauczania Jezusa.

  Reply

Leave a Comment