Polacy, co jeśli Stanisław Michalkiewicz poprawnie przewidział następstwa Ustawy 447

Jeżeli w ramach realizacji Ustawy 447, wobec Polski zostaną Podjęte naciski Ze strony władz USA, Naród polski zostanie zdegradowany do rangi społeczności niewolniczej, etnicznie polskiej, grupy, która na trytorium Polski zostanie poddana eksplotacji przez żydowską szlachtę i na następne dekady,a być może kolejne stulecia, stając przed problemem przeciwstawienia się totalnej ksterminacji.
Wobec tak tragicznej perspktywyy,zupełnie mało istotnym jest kto będzie stał na czele władz Polski, aby roszczenia rozbójniczego przedsiębiorstwa HOLOKAUST, REALIZOWAĆ. Nie ma także znaczenia, czy naciskać będzie Kongres USA
z większością rwpublikańską, cZy demokratyczną. Mało istotnym jest także, czy będzie się to odbywć pod nadzorem Prezydenta Donald’a TRUMP’A, CZY MOŻE innego, z nadania demokratów. Jedno wydaje mi się pewnym, że Polska i Naród polski, zostaną po raz kolejny zdradzeni przez tzw. tradycyjnie uznawanego Sojusznika. Może powstanie kolejna książka jakiegoś dyplomaty amerykańskiego pt. Widziałem Polskę ograbioną i zdradzoną???
Pełniący obowiązki Prezydenta Polski Andrzej Dudasz, na pytania jednego z naszych rodaków, pytania dotyczące ewentualnych następstw Ustawy 447, zadeklarował, że “on na to nigdy nie pozwoli…A więc co, tupnie nogą, uderzy pięścią w stół podczas kolejnej wizyty w Białym Domu, ZAMIAST JEDYNIE opierać się w postawie posłusznego pachołka podpisującego realizację roszczeń tzw. narodu wybranego?!!!
Ostatnio Dudasz dał dowód,że interesy żydowskie są mu bliższe, od interesów narodu polskiego, gdy z jednej strony wziął udział w tzw. Marszu Żywych i odmówił swego udziału w Marszu Niepodległości.
Apeluję do środowiwk patriotycznych w Polsce i na Obczyźnie o poważną debatę, której celem musi być odpowiedź na postawione w tytule pytanie.
Prywatnie, jako patriota kochający Polskę, ale jenocześnie obywatel USA, ogłaszam oficjalnie moją absencję w nadchodzących Wyborach do Kongresu i Senatu USA, ponieważ nie ma to znaczenia, której z partii (Republikanom, czy demokratom, przypadnie rola siły politycznej realizującej zdradę i ograbienie Polski,oraz Narodu polskiego.
W konsekwenfji dalszej, ogłaszam moją absencję w tzw. Reelekcji Donald’aTrump’a…
Moi Rodacy w USA, podjęli próbę zablokowania Ustawy 447 (podpisałem się pod ich Apelem.
Prezydent Trump Ustawę podpisał i byłoby naiwnością, graniczącą z obrazą, przypuszczenie, że Prezydent podpisując Ustawę 447, nie do końca zdawał sobie sprawę z konsekwencji, jakie poniesie w przyszłości Nród polski. Można to sprowadzić do stwierdzenia, że na ołtarzu zaspokojenia chciwości żydowskiej, za zbrodnie Niemców, konsekwencje ma ponieść Naród polski!!!
Przez dekady działania propagandy komunistycznej w czasach PRL-u Naród polski niezmiennie darzył Naród amerykański szczególnie silną sympatią. Komunistom nie udało się nigdy tego zmienić..tymczasem w w rezultacie realizacji Ustawy 447, naszemu, najważniejszemu sojusznikowi może się udać to, o czym, komuniści tylko mogli pomarzyć…

Leave a Comment